Quality guarantee

We guarantee the quality of AVTECH computer. Without excuses!

Arrow down

Official AVTECH factory in Europe

Manufacture, distribution and service without intermediaries!

In order to fully provide customers with the best ALL-IN-ONE computer experience, it is possible to have not only individual configuration, but also full guarantee service for two years throughout Europe!

2-year guarantee throughout Europe

Additional guarantee available

ALL-IN-ONE computers come with free delivery and 2-year guarantee throughout Europe. It is possible to purchase also additional guarantee for you peace of mind!

Guarantee service throughout Europe

If necessary, during the guarantee period we will pick up your computer from anywhere in Europe by courier and deliver it to guarantee service. Then we will send back the refurbished ALL-IN-ONE computer completely free of charge!

FAQ

Do you have any questions? We have answers.

Vai ALL-IN-ONE ir tikpat jaudīgi kā stacionārie datori? AVTECH ALL-IN-ONE datorā iebūvētas tieši tās pašas sastāvdaļas un jauda, kas atrodas ierastajā stacionārā datora kastē. Ir ALL-IN-ONE modeļi, kuros var ievietot papildu video karti, grafiskā attēla un funkciju veiktspējai.
Neesmu dzirdējis par zīmolu AVTECH, vai šie datori ir uzticami? AVTECH zīmols ir dizaina izstrādātājs ALL-IN-ONE datora tehniskajai uzbūvei un savietojamībai. Visas sastāvdaļas, kuras atbild par iekārtas darbību ir speciāli izvēlētas no pasaules populārāko, uzticamāko un atpazīstamāko ražotāju komponentēm. ALL-IN-ONE datorā iebūvētas šādas zīmola sastāvdaļas: Intel, Asus, Kingston, Windows un citas. Datori strādā stabili un uzticami.
Vai ALL-IN-ONE dators ir skaļš? Nē, AVTECH ALL-IN-ONE datoru ventilatora skaļums ir līdzvērtīgs portatīvā datora skaņai. Pat vēl labāk, AVTECH datoriem ir īpaša dzesēšanas sistēma un ventilatori pilnā jaudā ieslēdzas daudz retāk.
Vai ALL-IN-ONE datora ventilators spēj atdzesēt iekārtu? AVTECH ALL-IN-ONE datorā ir iebūvēta speciāli pielāgota dzesēšanas sistēma. Misiņa ribas, kuras pastiprināti savāc siltumu no procesora un dubultais ventilācijas režģis nodrošina ātrāku siltuma atdevi. Tas spēj uzturēt optimālu temperatūru pat pie ilgstošas slodzes.
Ja kāda detaļa saplīst, vai ir jāpērk jauns dators? AVTECH ALL-IN-ONE datoros ir modulārs. To var viegli izjaukt un ērti nomainīt jebkuru detaļu. Vēl labāk – visas iebūvētas detaļas ir standarta datora komponentes, kuras pēc nepieciešamības var iegādāties jebkurā datoru veikalā vai mūsu pārstāvniecībā, nemeklējot specializētu servisa centru.
Kā es varu pieteikt garantijas servisu? AVTECH ALL-IN-ONE datoriem ir divu gadu garantija visā Eiropā. Ja šajā lietošanas laikā ir radies kāds tehnisks bojājums, sazinies ar mums vai aizpildi servisa pieteikumu. Mēs nosūtīsim atgriešanas uzlīmi, kura jāuzlīmē uz iekārtas iepakojuma un jāizsauc kurjers. Iekārtu nogādāsim mūsu servisa centrā, veiksim garantijas remontu un nogādāsim gatavu iekārtu atpakaļ. Un tas viss bez maksas!
Vai es varu pasūtīt individuālu ALL-IN-ONE komplektāciju? Mēs ražojam gan standartizētas populārākās komplektācijas, gan izpildām individuālus un projektu pasūtījumus. Ja ir īpašas vēlmes un neatradi tās starp klasiskajiem risinājumiem, uzraksti mums, mēs ar tevi sazināsimies.
Vai piegāde ir bez maksas? Jā, mēs nodrošinām bezmaksas piegādi visā Eiropā. Sadarbojamies ar ātrākajiem piegādes uzņēmumiem un preci tu saņemsi 2 līdz 4 darba dienu laikā. Ja tava izvēlētā iekārta ir noliktavā, to izsūtīsim nākamajā dienā pēc apmaksas saņemšanas. Ja iekārta ir jāražo, tas mums prasīs ne vairāk kā divas dienas.
Vai varu nopirkt preci bez PVN? Jā, ja pircējs ir juridiska persona un PVN maksātājs. AVTECH ražotne atrodas Latvijā. Visiem klientiem Latvijā izrakstam PVN rēķinu. Ārpus Latvijas, juridiskām personām, kuras ir PVN maksātāji, izrakstām eksporta rēķinu bez PVN. Fiziskām personām izrakstam rēķinu ar iekļautu Latvijā noteikto PVN likmi 21% apmērā.
Kādiem klientiem ir pieejams līzings? “GRENKE leasing” ir pieejams tikai uzņēmumiem. Sazinies ar savu tuvāko līzinga konsultantu, aizpildi pieteikuma anketu un dažu stundu laikā saņemsi apstiprinājumu. Pieteikumā atzīmē, kādu iekārtu un par kādu summu vēlies iegādāties. Ja vēlies, lai līzinga anketu aizpildām tavā vietā, raksti mums ziņu, norādot vēlamās iekārtas un savu kontaktinformāciju. Mēs ar tevi sazināsimies.
Vai es varu kļūt par AVTECH izplatītāju? Jā, ja tu esi datortehnikas distributors, SMB, B2G vai B2C partneris un vēlies kļūt par AVTECH izplatītāju, sazinies ar mums.
Vai un kā es varu iegūt labāku cenu? Mēs piedāvājam apjoma atlaides. Tās tiek piemērotas lielākiem pasūtījumu apjomiem, konkursiem un projektiem. Ja plāno mainīt datortehnikas iekārtas savā birojā un vēlies individuālu piedāvājumu, sazinies ar mums.